OFFICE ADMINISTRATOR

Viitorul nostru coleg va avea urmatoarele responsabilitati:

  • Asigurarea bunei functionari a sediului companiei, a punctelor de lucru si a spatiilor inchiriate
  • Gestionarea fluxului de documente in companie si cu clientii/furnizorii;
  • Gestionarea relatiei cu furnizorii companiei
  • Activitati de protocol
  • Administrare parc auto
  • Aprovizionarea companiei cu birotica si materiale de curatenie
  • Administrarea cardurilor de acces si a obiectelor de inventar

Activitati:

  • Asigura activitatea de primire, inregistrare, repartizare si predare a corespondentei, primita prin posta/curier si electronic pe email,;
  • Transmite corepondenta prin curier, intocmeste AWB-ul de expeditie si urmareste livrarea acestuia;
  • Verifica, stampileaza, arhiveaza si se ingrijeste in general de buna pastrare a documentelor;
  • Gestioneaza spatiile de cazare inchiriate (chirii, utilitati, programari interne spatii cazare, reparatii). Mentine relatiile cu administratorii imobilelor;
  • Efectueaza rezervari pentru spatii de cazare si mijloace de transport, inclusiv avion, conform procedurilor interne;
  • Urmareste platile aferente chiriilor, utilitatilor, facturilor administrative;
  • Organizeaza si raspunde de curatenia si buna functionare a sediului companiei, coordoneaza personalul responsabil de curatenie
  • Pastreaza programul de intalniri al directorilor, stabileste intalniri la cererea acestora, redacteaza documentele necesare bunei desfasurari a intalnirilor (minute ale intalnirii);
  • Conlucreaza cu colegii din departamentul de marketing si resurse umane  pentru identificarea, organizarea si buna desfasurare a tuturor evenimentelor organizate de companie
  • Gestioneaza relatia cu furnizorii de utilitati si de servicii administrative;
  • Asigura protocolul sedintelor cu clientii si cel necesar activitatilor interne si comenzile pentru pranz la firmele de catering
  • Asigura aprovizionarea companiei cu birotica si materiale de curatenie, conform necesarelor interne;
  • Intocmeste documentele de deplasare ale general managerului si se asigura ca acestea sunt inregistrate si arhivate;
  • Asigura evidenta tuturor necesarelor de deplasare, conform procedurilor interne;
  • Gestioneaza documentele companiei, inclusiv prin incarcare acestora in Sharepoint: notificari, instiintari, procese verbale, facturi acceptate de clienti, etc.
  • Administreaza parcul auto al companiei, prin efectuarea de rezervari ale masinilor de serviciu, asigurari, roviniete, evidenta revizii, evidenta situatii contracte de leasing, impreuna cu responsabilul de parc auto;
  • Administreaza sistemul de acces in cladire prin configurarea cardurilor acces si a setarilor necesare bunei functionari a sistemului;
  • Se asigura de predarea/primirea de catre angajati a obiectelor de inventar necesare activitatii curente.

Cerintele specifice:

  • Studii superioare;
  • Cunoştinte de limba engleza, scris şi vorbit, nivel mediu;
  • Cunostinte de MS Office
  • Excelente abilitati de comunicare (verbal si in scris) si negociere;
  • Bun administrator
  • Capacitate de analiza și orientare catre solutii;
  • Capacitatea de a lucra intr-un mediu dinamic;
  • Abilitatea de a lucra cu termene stranse;
  • Aspect placut, ingrijit

Beneficii:

  • Mediu de lucru dinamic intr-o echipa tanara;
  • Oportunitatea dezvoltarii unei cariere de durata intr-o companie importanta din domeniul IT;
  • Traininguri;
  • Evenimente interne pentru angajati;
  • Pachet salarial motivant.

APLICA ACUM

Nume (required)

Email (required)

Telefon (required)

Subiect

Mesaj

Ataseaza CV

Vizualizeaza Politicile de Confidentialitate RPSS

Am citit si sunt de acord cu politicile de confidentialitate RPSS