fbpx

SALES SUPPORT

Cerinte:

  • Studii superioare in domeniul economic sau similar
  • Fire organizata, capabil sa lucreze dupa proceduri clare, dar in acelasi timp inovativ
  • Fire persuasiva
  • Orientat/a pe obtinerea de rezultate
  • Spirit de lucru in echipa
  • Cunostinte de limba engleza in scris
  • Prezenta placuta

Responsabilitati:

  • Actualizarea bazei de date cu prospecti pentru produsele companiei
  • Oferirea de support in toate activitatile specifice ciclului de vanzare consultativa
  • Elaborarea si transmiterea ofertelor comerciale si a prezentarilor
  • Follow up la campanile de marketing
  • Urmarirea indeplinirii activitatilor de vanzari in companie
  • Raportarea activitatilor echipei de vanzari
  • 90% lucru la birou, posibile deplasari la clienti

Beneficii oferite:

  • Mediu de lucru dinamic într-o echipă tânără;
  • Oportunitatea dezvoltării unei cariere de durată într-o companie importantă din domeniul IT;
  • Traininguri;
  • Pachet salarial motivant.

APLICA ACUM

Nume (required)

Email (required)

Telefon (required)

Subiect

Mesaj

Ataseaza CV

Vizualizeaza Politicile de Confidentialitate RPSS

Am citit si sunt de acord cu politicile de confidentialitate RPSS